Strona główna

Z Zdobywca
Wersja z dnia 11:25, 31 maj 2017 autorstwa Admin (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj

Już od kilkunastu lat zajmuję się tworzeniem oprogramowania na urządzenia mobilne i komputery PC, analizą wymagań klienta, stronami internetowymi, mediami społecznościowymi, użytkową grafiką komputerową oraz rozwojem własnych pomysłów. Pracowałam w kilku firmach: Multimedia Albion, Politechnika Wrocławska, Roner, Softline. Współpracowałam z różnymi firmami: Adwizard, Stermedia, Screen by Play. Prowadziłam zajęcia z programowania klocków Lego w różnych grupach wiekowych w projekcie Roboklocki. Brałam udział w konkursach na których trzeba było przygotować projekty czy napisać wierszyki. Od kilku lat prowadzę własną działalność gospodarczą w firmie Zdobywca.

Od kilku lat jestem członkiem Wrocławskiego Klubu Biegacza "Piast" Wrocław oraz Stowarzyszenia Mensa Polska. Pełnię też funkcje społeczne: jestem drugą kadencję członkiem Komisji Rewizyjnej w Stowarzyszeniu: WKB "Piast" Wrocław. Od czwartego kwartału 2016 roku pełnię obowiązki Redaktora Naczelnego w Mensie Polskiej. Już kilka lat współdziałam we wspólnotach, jestem członkiem Apostolatu Maryjnego, odpowiadam za Wspólnotę Nieustającego Różańca w naszej parafii, jestem liderem Ekstremalnej Drogi Krzyżowej rejonu Wrocław oraz staram się regularnie uczestniczyć w spotkaniach Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców "Talent".

Jestem zwolennikiem darmowego oprogramowania oraz niestandardowego myślenia. Moim ulubionym ptakiem jest orzeł:

Orzeł.jpg

"Chłopcy się męczą i nużą, chwieją się słabnąc młodzieńcy, lecz ci, co zaufali Panu, odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły: biegną bez zmęczenia, bez znużenia idą."
(Iz 40,30-31)

Lubię biegać i pielgrzymować, ponieważ dają mi wolność jak orłom wznoszenia się ponad moje ograniczenia i słabości a ponieważ lubię pisać, prowadzę blogi na temat naturalnego biegania Naturalnie Biegam i pielgrzymowania Polski Pielgrzym. Piszę również relacje z biegów na stronie internetowej naszego klubu WKB "Piast" Wrocław oraz publikuję artykuły w Mensie Polskiej. Od szkoły podstawowej piszę wiersze... Czasami Gość Niedzielny opublikuje artykuł na mój temat. :-)

Ponieważ lubię myśleć staram się przejść prawdopodobnie jedną z najdłuższych i najtrudniejszych gier logicznych LaserTank, dokumentuję moje trudy na blogach w wersji dla dzieci LaserTank Kids i pozostałych osób LaserTank Solutions.

A kiedy zmienia się twój sposób myślenia, wraz z nim nieodmiennie zmienia się cała reszta.
Stephen King, Bastion